Mažoji bendrija (MB)  – ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo, kuris gali vykdyti bet kokią įstatymų nedraudžiamą veiklą. MB nemokumo atveju Jums nereikės padengti skolų savo asmeniniu turtu. MB juridinio asmens forma skirta smulkiąjam verslui. Maksimaliai mažoji bendrija gali turėti 10 narių, kuriais gali būti tik fiziniai asmenys. Su MB nariais nesudaromos darbo sutartys, išskyrus įmonės vadovą su kuriuo sudaroma civilinių paslaugų teikimo sutartis. MB kapitalas formuojamas iš narių įnašų, tačiau šio tipo juridiniam asmeniui nėra nustatytas kapitalo reikalavimas (gali būti ir 0,29 eur).

SOLITAX darbuotojai mažąją bendriją su Jūsų pageidaujamu pavadinimu padės Jums įsteigti per 3 d.d. Pasirašius buhalterinių paslaugų sutartį, MB įsteigsime nemokamai, Jums reikės tik padengti su steigimu susijusias išlaidas (registrų centro steigimo mokesčius apie 68 Eur). Atvykti į mūsų ofisą Jums reikės tik vieną kartą – pasirašyti ir pasiimti įmonės dokumentų.

Kreipiantis į mus dėl įmonės steigimo Jums reikėtų:

  • pirmas žingsnis įmonės steigime yra pavadinimo laikinos apsaugos registravimas, todėl Jūs kreipdamiesi į mus turite būti apgalvoję keletą įmonės pavadinimų variantų. Mūsų darbuotojai patikrins ar Jūsų pageidaujamas pavadinimas nėra užimtas ir rezervuos jį Registrų centro sistemoje.
  • Steigiant įmonę elektroniniu būdu Jūs turite turėti galiojantį elektroninį parašą. Tai gali būti mobilus elektroninis parašas, kurį galite įsigyti pas savo mobilaus ryšio operatorių ar stacionarus, kurį galite įsigyti Registrų centre. Patogiausias ir pigiausias elektroninis parašas yra mobilus Jums nereikia į savo kompiuterį diegti jokių papildomų programų, norint pasirašyti el.parašu, jį visada turėsite su savimi, kadangi pasirašoma mobiliu telefonu gavus patvirtinimo kodą į mobilųjį telefoną.
  • Steigimo dokumentams parengti mums reikės steigėjo (-ų) duomenų (vardo, pavardės, asmens kodo, gyvenamosios vietos adreso, steigėjų įnašų dydžio (tuo atveju jeigu įnašus planuojate daryti);
  • Vadovo duomenų (vardo, pavardės, asmens kodo, gyvenamosios vietos adreso);
  • Turėti tikslų steigiamos MB registracijos adresą. Jeigu patalpų savininkas nėra MB steigėjas, reikės gauti šio patalpų savininko sutikimą, kuris yra pasirašomas elektroniniu parašu registrų centro sistemoje. Jei patalpų savininkas yra juridinis asmuo, sutikimas turi būti pasirašytas juridinio asmens vadovo;
  • Būti apgalvojus pagrindines veiklos sritis, kuriomis užsiims įmonė (tai mes nurodysime įmonės steigimo dokumente);
  • Būti išsirinkus Lietuvos banką su kuriuo norėsite dirbti.

MB steigimo elektroniniu būdu paslaugos kaina, jeigu nėra pasirašoma buhalterinių paslaugų sutartis, – 120 Eur. Kaina nurodyta su Registrų centro mokesčiais.

MB steigimo elektroniniu būdu paslaugos kaina, jeigu pasirašoma buhalterinių paslaugų sutartis, – nemokamai.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime žengti pirmąjį žingsnį į Jūsų verslo sėkmę!