Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) – juridinis asmuo, kurios kapitalas suskirstytas į dalis, vadinamas akcijomis. UAB yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, kuriame yra atskiriamas akcininkų asmeninis turtas ir UAB turtas. UAB nemokumo atveju, Jums nereikės padengti skolų savo asmeniniu turtu. Tačiau norint steigti UAB turite turėti pinigų pradiniam steigimo įnašui. LR uždarųjų akcinių bendrovių įstatyme numatyta, kad UAB įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 2500 eurų. Tačiau jeigu Jūs neplanuojate iš veiklos pirmus mėnesius gauti pajamų, tai bus tie pinigai kuriais galėsite apmokėti svarbiausias veiklos išlaidas plečiant įmonės veiklą. UAB gali būti mažiau kaip 250 akcininkų. UAB akcininku gali būti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. UAB forma yra labai patogi norint pritraukti į įmonę investuotojų, nes yra lengva padalinti akcijų skaičių, todėl yra aiškios savininkų teisės.

SOLITAX darbuotojai uždarąją akcinę bendrovę su Jūsų pageidaujamu pavadinimu ir Jūsų kapitalu padės Jums įsteigti per 3 d.d. Pasirašius buhalterinių paslaugų sutartį, UAB įsteigsime nemokamai, Jums reikės tik padengti su steigimus susijusias išlaidas (registrų centro steigimo mokesčius apie 74 Eur). Atvykti į mūsų ofisą Jums reikės tik vieną kartą – pasirašyti ir pasiimti įmonės dokumentų.

Kreipiantis į mus dėl įmonės steigimo Jums reikėtų:

  • pirmas žingsnis įmonės steigime yra pavadinimo laikinos apsaugos registravimas, todėl Jūs kreipdamiesi į mus turite būti apgalvoję keletą įmonės pavadinimų variantų. Mūsų darbuotojai patikrins ar Jūsų pageidaujamas pavadinimas nėra užimtas ir rezervuos jį Registrų centro sistemoje.
  • Steigiant įmonę elektroniniu būdu Jūs turite turėti galiojantį elektroninį parašą. Tai gali būti mobilus elektroninis parašas, kurį galite įsigyti pas savo mobilaus ryšio operatorių ar stacionarus, kurį galite įsigyti Registrų centre. Patogiausias ir pigiausias elektroninis parašas yra mobilus Jums nereikia į savo kompiuterį diegti jokių papildomų programų, norint pasirašyti el.parašu, jį visada turėsite su savimi, kadangi pasirašoma mobiliu telefonu gavus patvirtinimo kodą į mobilųjį telefoną.
  • Steigimo dokumentams parengti mums reikės steigėjo (-ų) duomenų (vardo, pavardės, asmens kodo, gyvenamosios vietos adreso, steigėjų pasirašomų akcijų paskirtymo procento (jeigu ne vienas steigėjas))
  • Vadovo duomenų (vardo, pavardės, asmens kodo, gyvenamosios vietos adreso);
  • Turėti tikslų steigiamos UAB registracijos adresą. Jeigu patalpų savininkas nėra UAB steigėjas, reikės gauti šio patalpų savininko sutikimą, kuris yra pasirašomas elektroniniu parašu registrų centro sistemoje. Jei patalpų savininkas yra juridinis asmuo, sutikimas turi būti pasirašytas juridinio asmens vadovo;
  • Būti apgalvojus pagrindines veiklos sritis, kuriomis užsiims įmonė (tai nurodysime įmonės steigimo dokumente);
  • Būti išsirinkus Lietuvos banką su kuriuo norėsite dirbti.

Baigus įmonės steigimo procesą, steigėjas (-ai) gaus šiuos įmonės dokumentus:

  • Uždarosios akcinės bendrovės steigimo aktą;
  • Uždarosios akcinės bendrovės įstatus;
  • Elektroninį sertifikuotą Juridinių asmenų registro išrašą apie įmonės įregistravimą.

UAB steigimo elektroniniu būdu paslaugos kaina, jeigu nėra pasirašoma buhalterinių paslaugų sutartis, – 120 Eur. Kaina nurodyta su Registrų centro mokesčiais.

UAB steigimo elektroniniu būdu paslaugos kaina, jeigu pasirašoma buhalterinių paslaugų sutartis, – nemokamai.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime žengti pirmąjį žingsnį į Jūsų verslo sėkmę!